استیکر نام ها

عکس نوشته ، عکس پروفایل ، تعبیر خواب ، طراحی اسم

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز

جمعه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۹، ۰۳:۴۲ ب.ظ

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز اشاره به عقاید و افکاری دارد که در زمان حال در حال بررسی و شکوفا کردن و پرورش دادن آنها هستیم.

کارل گوستاو یونگ می گوید: دیدن گلدان با گل های سبز و با رایحه ای خوشبو در خوابتان سمبلی از رحم، عاطفه و تمامی احساسات زنانه است.

از دیدگاه ایشان کسی که چنین رویای را می بیند انسانی انتقاد پذیر است. برخی معبرین غربی دیگر نیز بر این باور هستند که تعبیر دیگر چنین خوابی این است که اگر گلدان با گل های سبز در خواب گران قیمت و زیبا باشد تعبیرش آن است که دوست دارید که همه به شما توجه کنند و مرکز توجه باشید.

به تعبیر دیگر گلدان نماد خلاقیت و نوآوری است.

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز در کتاب سرزمین رویاها

درکتاب سرزمین رویاها چنین آمده است که دیدن گلدان پر از گل های سبز در خواب بدین معناست که به مال و ثروتتان افزوده می شود.

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز از نگاه آنلی بیتون

آنلی بیتون می گوید: دیدن گلدان با گل های سبز در خواب نشانه ی آن است که در برخی امور زندگی موفق می شوید و در برخی امور دچار شکست می شوید.

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز و زیبا

گلدان به دلیل شباهت به رحم زن سمبلی از رشد و پرورش دادن است. وقتی که ما خواب گلدانی پر از گل سبز را می بینیم به ما این امید را می دهد که در آینده ای نزدیک مباحث و موضوعاتی که ما را دچار شک و تردید کرده بود برای ما روشن خواهد شد. اگر گلدان با برگ های سبز پوشیده شده باشد می توانیم منتظر یک هدیه ی با ارزش و یا پول در دنیای واقعیت باشیم. به طور کلی برگ سبز در عالم خواب و رویا نشان دهنده ی گرفتن یک هدیه با ارزش در دنیای واقعی است.

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز از نگاه معبران اسلامی

خالد اصفهانی درباره تعبیر خواب گلدان با گل های سبز چنین می گویند: اگر کسی خواب ببیند که گلدانی با گل های سبز رنگ دارد چنانچه خود را در حال بوییدن و آبیاری به آن بیند و بداند که از چنین کاری احساس شادمانی و شعف دارد تعبیر آن سلامتی، پیشرفت، خوشحالی و نشاط، رونق گرفتن کسب و کار و رسیدن به اوضاع مالی خوب است.

همچنین می گوید اگر پسر مجردی خواب ببیند که گلدانی را با گل پرورش می دهد تعبیر آن رسیدن به معشوق یا عاشق شدن و دلبستگی به جنس مخالف است.

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز به روایت ابن سیری:

ابن سیرین این چنین روایت می کند: اگر شخصی خواب ببیند که گلدان های بسیاری با گل های سبز دارد که تماما شاخه و برگ دوانده اند به معنای آن است که در بیداری نا امیدی و غم و اندوه و ناراحتی های روحی و روانی است از زندگی بیننده خواب می رود. به طوری که می تواند امیدوار باشد که روزهای خوب و ایده آلی پیش رو دارد.

اگر کسی خواب گلدانی را ببیند که درون آن گل های رنگا و رنگ و با اسم های متفاوت است تعبیر آن پیدا کردن مال و ثروت است.

تعبیر خواب خریدن گلدان با گل های سبز از نگاه شیخ طوسی

شیخ طوسی می گویند: اگر شخصی خواب ببیند که گلدانی اما پر از گل های سبز با اسم های مختلف خریده است نشانه ی پیدا کردن گنج و یا مال و ثروتی است خیلی راحت و بدون هیچ زحمت و دردسری به دست می آورد.

همچنین می گوید: خریدن گل در خواب و رویا بدین معناست که در بین خانواده و بستگان پسر جوانی به زودی ازدواج می کند و داماد می شود.

تعبیر خواب گلدان پر از گل های سبز به روایت جابر مغربی

جابر مغربی این چنین روایت می کند: اگر شخصی خواب ببیند که در دست دیگران یک گلدان پر از گل های سبز و گل های مختلف وجود دارد بدین معناست که به زودی خبرهای خوبی از دعوت شدن به یک مراسم عروسی و یا جشن نامزدی و یا عقد به او می رسد.

تعبیر خواب گلدان و گل سبز از نگاه امام صادق:

از نگاه امام صادق (ع) دیدن خواب گل بر شش وجه است:

اول: فرزند

دوم: دوست و رفیق

سوم: مرد فرومایه و پست

چهارم: زن برده و خدمتکار

پنجم: غلام

ششم: نامه یا یک خبر

تعبیر خواب گرفتن گلدان با گل های سبز از دست مرده

اگر شخصی خواب ببیند که از دست یکی از افراد خانواده ی خود (پدر و مادر یا خواهر و برادر) و یا بستگان و یا آشنایان نزدیک که فوت کرده است یک گلدان با گل های سبز بگیرد تعبیر آن از بین رفتن غم و اندوه و ناراحتی و مشکلات او است و به زودی روزهای شادی و پرنشاط او از راه میرسد.

اما اگر شخص فوت شده یک گلدان خالی را به او بدهد نشانه ی این است که امیدها و آرزوهای او از بین میرود و به دلیل اشتباه و خطای که انجام می دهد تمام فرصت های شغلی و موفقیتهای کاری و تحصیلی خود را از دست می دهد که جبران آن بسیار سخت و دشوار است و به هم خوردن نظم کارها و بدشانسی از دیگر تعبیرهای همین خواب است.

 تعبیر خواب کادو گرفتن گلدان با گل های سبز

اگر شخصی خواب ببیند که گلدان بزرگ و زیبای را که داخل آن گل های سبز رنگ و شادابی وجود دارد هدیه گرفته است بدین معناست که او دوست دارد ساعتها به دوران کودکی خود فکر کند و به آن دوران شیرین و پرنشاط برگردد.

شخص بیننده ی خواب از قدرت متقاعد کردن بالایی برخوردار است و می تواند از این توانایی خود در زندگی اش به نحو احسن استفاده کند و به اهداف خود برسد.

تعبیر خواب زندگی کردن در خانه جدید پر از گلدان با گل های سبز

اگر خواب ببینید که در یک خانه ی جدید زندگی می کند که پر از گلدان ها ی متفاوت با گل های سبز است و به خونه حال و هوای خوبی داده است بدین معناست که کار یا روابطی را شروع کرده اید که از شروع آن خیلی خوشحال و راضی هستید اما باید بدانید که از اول و شروع کارها و روابط نمی توانید ادامه ی آن را پیش بینی کنید و همیشه این را به خاطر داشته باشید که هر کاری که شروع خوبی دارد همیشه پایان آن باب میل ما نیست و می تواند پایان تلخی داشته باشد.

تعبیر خواب گلدان های با گل های سبز در یک خانه نا آشنا

اگر شخصی خواب ببیند که در یک خانه ی نا آشنا هستید که پر از گلدان های با گل های سبز است بدین معناست که به دنبال یارتان هستید و فقط کافیست که شما پیش قدم شوید و همچنین یک سفر خاطره انگیز در پیش رو دارید.

سایر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب شیشه شکسته در پا

تعبیر خواب ریختن و خراب شدن سقف خانه

تعبیر خواب کاشتن گل کاکتوس در گلدان

تعبیر خواب خوابگاه دانشگاه چیست؟

تعبیر خواب مرده از زنده چیزی خواستن چیست؟

نظرات: (۰) کامنت خود را ثبت کنید و منتظر پاسخ باشید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی