استیکر نام ها

عکس نوشته ، عکس پروفایل ، تعبیر خواب ، طراحی اسم

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چیست؟

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چیست و چه معنا و مفهومی دارد؟ سید علی خامنه ای رهبر بزرگ جمهوری اسلامی از عالمان دینی و سیدین است که خواب دیدن به ایشان امری طبیعی  و متداول می باشد زیرا رهبر ملتی عظیم هستند و خود از اشخاص محبوب و برجسته نیز هستند.

دیدن خواب رهبر نمادی از قدرت و اعتماد به نفس است و هم چنین ملاقات با رهبر در خواب نماد کنترل امور در تمام وجوه زندگی شخص است و اختیار در تصمیم گیری است. تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای و یا خواب ملاقات با  رهبر چیست؟ معبرین درباره تعبیر خواب ملاقات با سید و یا شخص مهم و محبوب چه می گویند ؟

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر به روایت مولف

مولف درباره تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با سید علی خامنه ای ملاقات داشت تعبیر خواب وی دلالت بر آن دارد که موفقیت های زیادی پشت سر هم برای وی پیش می آید. هم چنین برتری بر دیگران از جوانب مختلف زندگی و پیشرفت های زیادی را در زمینه کسب دانش و علم بدست خواهد آورد و اگر بیمار باشد سلامتی خود را بدست می آورد. دیدار با شخصیت های بزرگ ، محبوب و عالم چنین تعبیری خواهد داشت زیرا رهبر ملتی مانند سید علی خامنه ای شخصی راهنما و عالم نیز هستند پس دیدن خواب بزرگی چون ایشان به طور حتم تأویل نیکی خواهد داشت.

تعبیر خواب سفر برای ملاقات با سید علی خامنه ای  رهبر به روایت مولف

همچنین مولف درباره سفر برای ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر در عالم خواب و رویا چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که برای دیدار سید علی خامنه ای رهبر سفری کوتاه را رفت دلالت بر این دارد که در روز های آینده و نزدیک آن شخص به همراه خانواده اش تجربه های زیبا و دلنشین به دست خواهند آورد هم چنین احتمالا به سفری سیاحتی یا زیارتی دلپذیر می روند.

اگر شخص در خواب خود ببیند برای دیدار با سید علی خامنه ای به منزل ایشان رفت دلالت بر آن دارد که رزق و روزی  و برکت در زندگی آن فرد زیاد می شود و اگر بیمار باشد سلامتی خود را به دست می آورد. در امور مختلف زندگی شانس به او روی می آورد و شانس مادی خوبی در پیش رو دارد. هم چنین  شخص اگر در خواب ببیند با سید علی خامنه ای ملاقات کرد و با وی دیده بوسی کرد و دست در گردن ایشان کرد دلالت بر آن است که از لحاظ مادی بهره های زیادی به دست می آورد و اقبال نیک و خیری در امور زندگی در پیش خواهد داشت.

تعبیر خواب ملاقات با رهبر به روایت از لیلا برایت

لیلا برایت می گوید تعبیر خواب ملاقات با رهبر بر موفقیت شخصی بیننده خواب در مراحل مختلف زندگی دلالت دارد. به تعبیری از ایشان؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با رهبر ملتی ملاقات داشت دلالت بر درستکاری شخص است و پایان غم و اندوه برای وی اگر بیمار باشد شفا می یابد و اگر پولی مقروض بود به زودی قرض خود را پرداخت می کند. کلا تعبیر دیدن خواب ملاقات با رهبر عالم  و زاهد بر چهار وجه است.

اول به دست آوردن مقام و منصب  بزرگ

دوم دیدن رهبر در خواب  دلیل بر کسب عزت و احترام

سوم مقبولیت بین مردم

چهارم ولایت یافتن

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر به روایت علی مدنی

از علی مدنی چنین درباره تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چنین آمده است؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با رهبری زاهد و عالم ملاقات کرد تفسیر خیلی خوبی دارد دلیل بر انجام کار های خوب است و شخص فردی معتقد به دین می باشد. هم چنین دیدار با رهبر که راهنما و پیشرو مردم است تعبیر خواب دلالت بر عالم شدن و کسب دانش برای شخص خواب دیده دارد.

تعبیر خواب ملاقات با رهبر به روایت ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی درباره تعبیر خواب ملاقات با رهبر چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که در خانه خود با رهبری ملاقات کرد دلالت بر شکست دشمن خود است و کار های او بهتر پیش خواهد رفت. و اگر در این ملاقات رهبر به فرد هدیه داد دلیل بر رسیدن مال و نعمت در زندگیش است.

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر به روایت جابر مغربی

جابر مغربی درباره تعبیر ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با رهبر ملتی ملاقات کرد دلالت بر پیشرفت در کسب علم و دانش است.

تعبیر خواب ملاقات سید یا سیده با رهبر به روایت علامه مدنی

علامه مدنی درباره تعبیر خواب ملاقات سید یا سیده با رهبر چنین می گوید؛ اگر شخص در خواب بیند که خود سید یا سیده  و با رهبر ملاقات کرد چنانچه رهبر به خانه او آمد و یا به خانه وی رفت دلالت بر رسیدن به موفقیت و کامیابی است و سعادتمندی در دنیا نصیب وی خواهد شد. هم چنین ملاقات با سید و سیده در خواب پیشرفت در عرصه علم و دانش را در پی خواهد داشت و به جایگاهی بزرگ خواهد رسید. دیدن سید یا سیده در خواب  دلالت بر رضایت خانواده بالاخص پدر و مادر از شخص است و دعای خیر آن ها همیشه همراه وی است و او را از بلا و مصیبت در پناه قرار می دهد و در زندگی به او خیر و نیکی می رسد. هم چنین تعبیر خواب ملاقات با سید و سیده دلیل بر آسانی و پیشرفت در کار نیز است و در رحمت برای شخص خواب دیده باز خواهد شد.

تعبیر خواب ملاقات با سید و سیده به روایت جابر مغربی

جابر مغربی درباره تعبیر خواب ملاقات با سید و سیده چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب ببیند که با سید و سیده ای ملاقات کرد دلیل بر انجام کار نیکی می باشد که در آینده انجام خواهد داد و تبعات آن کار خیر به حدی خوب می باشد که زندگی وی را تحت تاثیر قرار می دهد و به مردمان زیادی کمک خواهد کرد و در بین مردم عزت و احترام ویژه ای کسب می کند.

سایر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب ریختن موی سر دختر مجرد

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز

تعبیر خواب شیشه شکسته در پا

تعبیر خواب ریختن و خراب شدن سقف خانه

تعبیر خواب کاشتن گل کاکتوس در گلدان

 • پاینده رهبر،من چندین بار خواب ایشون رو دیدم یه بار هم دیدم ک ی‌نامه بمن دادن و گفتن ک از این پس درخدمت صاحب الزمان خواهی بود،و بعداز مدتی دوباره دیدم ک روی تپه ای ایستادن ومن رو صدا کردن و ی کارتی به من دادند ک آبی کمرنگ بود روی کارت نوشته بود ا..ملی،گفت بهت گفته بودم ک در خدمت صاحب الزمان خواهی بود،الان مدتها میگذره و اخرین بار هم سه روز پیش دیدم،امیدوارم به اون چیزی ک ارزوشو دارم برسم،عشق فقط سید علی❤️
 • جانم فدای رهبر
  سلام من دیشب خواب دیدم پیش آقا هستم و ایشون دارن نماز میخونن،وقتی که دستهایشان به حالت قنوت گرفتن اسم من واسم یک مرد رو بردن(اون مرد رو خودم میشناسم)،انگار شبیه خطبه عقد بود که خوندن..
  بااینکه تعبیر خوابم رو نمیدونم ولی چون آقا در خوابم بودن خیلی خوشحالم و مطمئنم که تعبیر نیکی در زندگیم هست
 • واقعا دست خودم نیست که آقای خامنه ای رو بی نهایت دوست دارم . واقعا دوسش دارم دیدن ایشون توی خواب هم واقعا یه سعادت بزرگ برای منه انشالله که یه روز این مرد بزرگ و الهی رو از نزدیک ببینم . سایشون مستدام انشاءالله
 • نازنین محمدی
  من توی این هفته دو بار خواب رهبر رو دیدم، بار اول به خونه م اومدن و من از مشکلات گله میکردم و ایسون با ارامش و مهربانی دلداریم می دادن، بار دوم خواب دیدم سر قبر یک شهید هستم و رهبر هم اونجا بودن و داشتند برای شهید اشک می ریختند و از ایشون تعریف میکردند ، اون شهید، محمدرضا تورجی زاده بود. خیلی خیلی خواب آرامش بخشی بود، تمام روز احساس سرزندگی میکردم
 • رضوان سادات میرعلایز
  جانم فدای سید علی خامنه ای بنده ایشون خیلی قبول دارم اما همسر قبول نمیکرد همسرم خواب ایشون دیدند که سر دیگه سمنو هستند ومورد احترام کسانی که اهلبیت دوستدارند خدارو شکر توبه کردند والان ایشون خیلی قبول دارند درضمن همسرم خواب هایی میبینه یادش نمی مونه اما این خواب جزییاتشم یادشه خدارو شکر
 • رضوان سادات میرعلایز
  جانم فدای سید علی خامنه ای بنده ایشون خیلی قبول دارم اما همسر قبول نمیکرد همسرم خواب ایشون دیدند که سر دیگه سمنو هستند ومورد احترام کسانی که اهلبیت دوستدارند خدارو شکر توبه کردند والان ایشون خیلی قبول دارند درضمن همسرم خواب هایی میبینه یادش نمی مونه اما این خواب جزییاتشم یادشه خدارو شکر
 • سلام بنده دوبار سعادت پیدا کردم و خواب ایشون رو دیدم که از هواپیما پیاده شدن و برایم دست تکان دادند
  آرامش محض بود کاش هر شب به خوابم بیاد
  سیدمحبوبم
 • خواب دیدم که رهبر به منزلمان آمد و یک کارت عروسی امضا کرد و گفتند به نیازمندی بدهید هر جا ببرد امضای من هست کارش راه می افتدبعد خواستن نماز بخوانند که برایشان سجاده پهن کردم و گفتم حیف سرزده آمدید وگرنه عبایی از کربلا ده سال پیش برای جهیزه ام خریده ام نمیدانم کجا گذاشتم میدادم باهاش نماز میخواندید.با تعجب گفتند ده سال پیش!!!گفتند هرچه خدا بخواهد همان میشود.من آن عبا را واقعا ده سال پیش از کربلا ب نیت همسر صالح خریدم و همچنان برای جهیزیه برداشته ام.
 • سعیدحیدری فرزندمجید
  الحمدلله ..بنده خواب دیدم با سید علی خامنه ای درخانه خودش بود ودرددل مردم برای ایشان تعریف می کنم وایشان با کمال خوب ومحبت ازمن استقبال کرد وبعد رفت نماز خواند.ودرموقع اتمام نماز بنده خواستم بروم بیرون ونماز بخوانم وگفت نه درهمانجا نماز بخوان ورفتم بیرون وضو بگیرم درلب یک رودخانه بزرگی بود وبرگشتم درخانه سید نماز خواندم ..طول عمروصحت وعافیت برای این سیدعریز بزرگوار ..الحمدلله .سعیدحیدری ازبستان
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی