استیکر نام ها

عکس نوشته ، عکس پروفایل ، تعبیر خواب ، طراحی اسم

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چیست؟

يكشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۰۷:۳۴ ب.ظ

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چیست و چه معنا و مفهومی دارد؟ سید علی خامنه ای رهبر بزرگ جمهوری اسلامی از عالمان دینی و سیدین است که خواب دیدن به ایشان امری طبیعی  و متداول می باشد زیرا رهبر ملتی عظیم هستند و خود از اشخاص محبوب و برجسته نیز هستند.

دیدن خواب رهبر نمادی از قدرت و اعتماد به نفس است و هم چنین ملاقات با رهبر در خواب نماد کنترل امور در تمام وجوه زندگی شخص است و اختیار در تصمیم گیری است. تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای و یا خواب ملاقات با  رهبر چیست؟ معبرین درباره تعبیر خواب ملاقات با سید و یا شخص مهم و محبوب چه می گویند ؟

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر به روایت مولف

مولف درباره تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با سید علی خامنه ای ملاقات داشت تعبیر خواب وی دلالت بر آن دارد که موفقیت های زیادی پشت سر هم برای وی پیش می آید. هم چنین برتری بر دیگران از جوانب مختلف زندگی و پیشرفت های زیادی را در زمینه کسب دانش و علم بدست خواهد آورد و اگر بیمار باشد سلامتی خود را بدست می آورد. دیدار با شخصیت های بزرگ ، محبوب و عالم چنین تعبیری خواهد داشت زیرا رهبر ملتی مانند سید علی خامنه ای شخصی راهنما و عالم نیز هستند پس دیدن خواب بزرگی چون ایشان به طور حتم تأویل نیکی خواهد داشت.

تعبیر خواب سفر برای ملاقات با سید علی خامنه ای  رهبر به روایت مولف

همچنین مولف درباره سفر برای ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر در عالم خواب و رویا چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که برای دیدار سید علی خامنه ای رهبر سفری کوتاه را رفت دلالت بر این دارد که در روز های آینده و نزدیک آن شخص به همراه خانواده اش تجربه های زیبا و دلنشین به دست خواهند آورد هم چنین احتمالا به سفری سیاحتی یا زیارتی دلپذیر می روند.

اگر شخص در خواب خود ببیند برای دیدار با سید علی خامنه ای به منزل ایشان رفت دلالت بر آن دارد که رزق و روزی  و برکت در زندگی آن فرد زیاد می شود و اگر بیمار باشد سلامتی خود را به دست می آورد. در امور مختلف زندگی شانس به او روی می آورد و شانس مادی خوبی در پیش رو دارد. هم چنین  شخص اگر در خواب ببیند با سید علی خامنه ای ملاقات کرد و با وی دیده بوسی کرد و دست در گردن ایشان کرد دلالت بر آن است که از لحاظ مادی بهره های زیادی به دست می آورد و اقبال نیک و خیری در امور زندگی در پیش خواهد داشت.

تعبیر خواب ملاقات با رهبر به روایت از لیلا برایت

لیلا برایت می گوید تعبیر خواب ملاقات با رهبر بر موفقیت شخصی بیننده خواب در مراحل مختلف زندگی دلالت دارد. به تعبیری از ایشان؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با رهبر ملتی ملاقات داشت دلالت بر درستکاری شخص است و پایان غم و اندوه برای وی اگر بیمار باشد شفا می یابد و اگر پولی مقروض بود به زودی قرض خود را پرداخت می کند. کلا تعبیر دیدن خواب ملاقات با رهبر عالم  و زاهد بر چهار وجه است.

اول به دست آوردن مقام و منصب  بزرگ

دوم دیدن رهبر در خواب  دلیل بر کسب عزت و احترام

سوم مقبولیت بین مردم

چهارم ولایت یافتن

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر به روایت علی مدنی

از علی مدنی چنین درباره تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چنین آمده است؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با رهبری زاهد و عالم ملاقات کرد تفسیر خیلی خوبی دارد دلیل بر انجام کار های خوب است و شخص فردی معتقد به دین می باشد. هم چنین دیدار با رهبر که راهنما و پیشرو مردم است تعبیر خواب دلالت بر عالم شدن و کسب دانش برای شخص خواب دیده دارد.

تعبیر خواب ملاقات با رهبر به روایت ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی درباره تعبیر خواب ملاقات با رهبر چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که در خانه خود با رهبری ملاقات کرد دلالت بر شکست دشمن خود است و کار های او بهتر پیش خواهد رفت. و اگر در این ملاقات رهبر به فرد هدیه داد دلیل بر رسیدن مال و نعمت در زندگیش است.

تعبیر خواب ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر به روایت جابر مغربی

جابر مغربی درباره تعبیر ملاقات با سید علی خامنه ای رهبر چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود ببیند که با رهبر ملتی ملاقات کرد دلالت بر پیشرفت در کسب علم و دانش است.

تعبیر خواب ملاقات سید یا سیده با رهبر به روایت علامه مدنی

علامه مدنی درباره تعبیر خواب ملاقات سید یا سیده با رهبر چنین می گوید؛ اگر شخص در خواب بیند که خود سید یا سیده  و با رهبر ملاقات کرد چنانچه رهبر به خانه او آمد و یا به خانه وی رفت دلالت بر رسیدن به موفقیت و کامیابی است و سعادتمندی در دنیا نصیب وی خواهد شد. هم چنین ملاقات با سید و سیده در خواب پیشرفت در عرصه علم و دانش را در پی خواهد داشت و به جایگاهی بزرگ خواهد رسید. دیدن سید یا سیده در خواب  دلالت بر رضایت خانواده بالاخص پدر و مادر از شخص است و دعای خیر آن ها همیشه همراه وی است و او را از بلا و مصیبت در پناه قرار می دهد و در زندگی به او خیر و نیکی می رسد. هم چنین تعبیر خواب ملاقات با سید و سیده دلیل بر آسانی و پیشرفت در کار نیز است و در رحمت برای شخص خواب دیده باز خواهد شد.

تعبیر خواب ملاقات با سید و سیده به روایت جابر مغربی

جابر مغربی درباره تعبیر خواب ملاقات با سید و سیده چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب ببیند که با سید و سیده ای ملاقات کرد دلیل بر انجام کار نیکی می باشد که در آینده انجام خواهد داد و تبعات آن کار خیر به حدی خوب می باشد که زندگی وی را تحت تاثیر قرار می دهد و به مردمان زیادی کمک خواهد کرد و در بین مردم عزت و احترام ویژه ای کسب می کند.

سایر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب ریختن موی سر دختر مجرد

تعبیر خواب گلدان با گل های سبز

تعبیر خواب شیشه شکسته در پا

تعبیر خواب ریختن و خراب شدن سقف خانه

تعبیر خواب کاشتن گل کاکتوس در گلدان

 • سلام دوستان، بنده چند شب پیش خواب امام خامنه ای رو در خواب دیدم که اولین حسم یک حس ارامش بود که خیلی این حس رو دوست داشتم ارامشی که هیچوقت نداشتمش،بعد دست روی سرم کشیدن و روبوسی کردیم فقط همینقدر یادمه ولی واقعا حس ارامشی بهم در حضور ایشون دست داد که هیچوقت نداشتمش😞😞😞
 • سلام...در مورخه هجدهم فروردین ۱۴۰۱ در خواب حضرت اقای خامنه ای را در یک خواب و دو حالت متفاوت در مغازه خودم مشغول چیدن قفسه اجناس بالای چهار پایه بودم و در مغازه چند تا از مشتریهایم بودن اقا تشریف اوردن جلوی در ورودی یک قدم داخل مغازه و من همانطور که روی چهار پایه بودم خیلی هم تعجب کردم هم پیش مشتری ها افتخار کردم و سلام احوال پرسی خیلی خیلی صمیمی بین ما رد و بدل شد و باز دیدم توی مغازه مجاور که مال اخوی بنده می باشد و مغازه سبزی خرد کنی است اقا در حال لمس و روئیت سبزی های خرد شده بودند و من رفتم و گفتم اق اگر چیزی لازم دارید من برایتان میاورم منزل و شما رهبر ما هستید .....‌.‌‌و ایشان به من به علامت تشکر لبخند زدند که من در خواب از همسرم پرسیدم اقا تو محل ما مگر فامیل یا کسی دارند و اینجا تشریف اوردند .......متاسفانه همین جا از خواب بیدار شدم .......خیلی برام در هر دو تماس ایشان را به خودم نزدیک و صمیمی ا حساس می کردم مثل اینکه ۵۰ ساله وروزهمدیگر را می شناسیم ......خواب شیرینی بود انشااله تعبیر شیرین تری هم برای من داشته باشه ...امین .....

 • خوابشونو دیدم چقدر گرمو صمیمی بودیم با هم کلی گفتیم و خندیدیم انگار عضوی از خانوادم بودن تو خواب هم فیض بردیم حلال اوسون .
 • سلام دیشب خواب رهبر رو دیدم ، دیدم ایشون رو میبرم برای رو بوسی بچه های کوچیک و ایشون هم همه بچه ها رو میبوسیدن واقعا جالبه برام بعد این همه سال یه همچین خابی دیدم!
 • سلام در 12 اسفند 1400 خواب دیدم حضرت آقا در بیت رهبری با 3نفر دیگه هستند که حضرت آقا روی صندلی چوبی نشسته وبه زمین نگاه میکنه و یکی از آن سه نفر آقای خاندوزی بودندو 2 نفر دیگه رو نتونستم بشناسم.
  تعبیر خواب موضوع فوق چیست؟
  ممنونم
 • عادل علی نژاد
  جانم فدای رهبر...باسلام منم امشب تو خواب آقای خامنه ای وآقای رئیس رو دیدم که با چهره خندان داشت جایزه میداد
 • سلام خدمت همه عزیزان
  یه باردیگم خوابمو پست کردم ولی متاسفانه نزاشتید‌
  بنده رهبری به خوابم آمدند خوابم خیلی طولانی بود ولی متاسفانه همین قدرو به خاطر دارم که بنده با رهبری حدوده یک ربع شاید بیشتر همش روبوسی میکردیم
  وایشون دستشونو به سربنده بارها کشید ومنم شونه ایشان و صورتشون رو بوس میکردم
  عادل ازسنندج هستم
 • سلام.دیشب رهبری را درخواب دیدم که با هم ملاقات داشتیم و بارها من ایشان را بوسیدم و همچنین ایشان من را خوابم طولانی بود ولی متاسفانه همین قدر را به خاطردارم
 • محمد ابن اسماعیل
  سلام و ادب و احترام خدمت عزیزانی که پیغام بنده رو میخونن.
  واقعا سعادت میخواهد که حضرت آقا خامنه ای رو در عالم رویا زیارتشان کنیم.که الحمد الله این سعادت شامل حال بنده شده و خیلی حس آرامش به انسان دست میده.از خداوند متعال خواستارم که سایه رهبر عظیم الشان اسلام حضرت آیت الله خامنه ای را از سراین ملت بزرگ ایران تا ظهور حضرت ولی عصر ارواح و نافداک عج کم نکنن.
  ان شاالله که باز سعادت داشته باشم که این عالم بزرگ و پاک دل را در عالم رویا همچنان زیارتشان کنم.
 • من هر سال خواب اقای خامنه ای رو می دیدم سالی یکبار تا ۳ سال با این مضمون که در حرم اقا امام رضا ایشان برای زیارت اماده اند و شخصی قصد دارد که ایشان را ترور کند که من متوجه میشوم و باعث میشوم نتوانند اقای خامنه ای را ترورر کنند.
 • درخواب رهبرم رادیدم که به خانه ام آمد وکمی سخنرانی برای جمع کرد وبعد خوابید ومن یک پتو که منقش به عکس ضریح امامرضابود برایش آوردم واوهم پسندید
 • سلام امشب سه بار خواب دیدم.در کربلا بودم وهمانجا دندانهایم ریخت کف دستم بیدارشدم و دوباره خوابیدم دیدم حضرت آقا بصورت جوان شاید هجده یا نوزده ساله بودند که اومده بودند روستای ما اماصحنه ای که میدیدم حالتی داشت که انگار بازهم در کربلاست این مکان. لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه.
 • غلام حسین محبی پور
  سلام و عرض ادب خدمت پیامبر اعظم و امامان بزرگوارم بخصوص آقا امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری،حقیر از سال ۶۶ تاکنون خواب واقعی نداشتم،ولی در عالم خواب وبیداری خواب پیامبر (ص) را دیدم به من عصایی دادن، خواب امام علی (ع) را دیدم به من روغنی جهت شفای بیماری دادن،که خود بیمار هم همین خواب دیده بود و عملی شد و رفتم به عیادت بیماری که اولین بار اورا رویت کرده بودم.خواب آقا امام زمان(عج) دیدم بواسطه کودکی مرا از رانش زمین نجات داد، و خواب مقام معظم رهبری را دیدم که جای دوستانه نشسته وبرایمان خودمانی صحبت می فرمودن که از ایشان پرسیدم چرا پای چپتان را گرفتی فرمودن کمی درد داره، که با آرامش زانوی ایشان ماساژ دادم بوسیدم ایشان هم با همان حالت لطف همیشگی دست راستش را روی سر من کشیدن.انشاالله خیره
 • قاسم حاتمی
  سلام. من چندسال پیش خواب دیدم که به محضراقاامام خامنه ای مشرف شدم ایشان نشسته بودند ومن بشدت گریه میکردم.ایشان انگشتری بمن هدیه کردندوازمن پرسیدند که چراگریه میکنم.بعدگریه ام قطع شد.واقعابهترین خواب عمرم بود.
 • سلام امشب خواب اقای خامنه ای دیدم باهم وبرادرم به یه روزه رفته بودیم در حین روزه ایشون بنده رو راجب روره ای خوانده میشد توضیحاتی میدادن بعد از اتمام روزه ایشون دست منو گرفت وتا درب متزل رسوندمشون برای اولین بار بود چنین خوابی دیدم
 • من دیشب خواب رهبر رو دیدم مثل اینکه من رفته بودم تو سازمان صدا و سیمای خوزستان بهشون گفتم یه مردی تو راه زیارت پاش سوخته کسی کمکش نمیکنه اینم مدارک پزشکیش ک ب من داده اینم چند تا کتاب ک انگار کتابایی از زندگی نامه شهدا بودن رییس صدا و سیما هم برد انداختشون تو ی رود ک جلو صدا و سیما بود در واقع فاضلاب بود چون روش همش سبز و اشغال بود بعد داشتیم فیلم میگیرفتیم از این صحنه نمیدونم خودم فیلم گرفتم یا یکی دیگه گفتیم ببینید اینم از صدا و سیما ما ک کتابای شهدا رو میریزه تو فاضلاب بعد انگار ی نیمکت های چوبی رو اون فاضلاب ساخته بودن زیر پامون یعنی آب بود من نمیتونستم تعادلمو خوب نگه دارم لق میخوردم دیدم رهبر اومد با لبخند از اون مرده مرسید این راسته یا نه اونم گف دروغه اینا یه سری کتاب مدرسه ابتدایی بودن انداختمشون دور منم گفتم پس اون کتابایی ک بهت دادمو بیا نشونم بده و بعدش گفتم صدا و سیما کارش گفتن درد مردمه و شما میترسین ک بگین و بعدش بیدار شدم
 • دیشب در خواب دیدم برادر مرحومم که چند سال است به رحمت خدا رفته با همسرش که زنده است عروسی می کند لازم به توضیح است این خواب را در طول این چند سال چند بار مکرر دیده ام تعبیر ان چیست؟
 • دیشب در خواب دیدم اگر یک محلی هستم حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و مقام معظم رهبری تشریف دارند آنها مرا عنوان عامل نگهداری حفظ و پاسداری از انبار پیازهای قرمز بیت المال کردند و من آنها را جمع و جور می کنم تعبیر ان چه خواهد بود؟
 • جانم فدای رهبر
  اگه اقلا از نزدیک سعادت دیدنتونو نداشتم همین که بعد اینهمه سال توی خوابم اومدی خدارو به اندازه دنیا و آخرت شکر میکنم
  مرا همین بس
 • منم دیشب خواب رهبر عزیزم دیدم و خیلی خیلییییی خوشحالم
 • سلام بنده خواب دیدم دو تا دوست با هم قهر می کنن و آقای خامنه ای با تاکسی زرد ۴۰۵ میان و با بنده میگن اون دوست هایی که قهر کردن کجان ؟؟؟
  و گفتم اونجان و آشتی شون دادن
 • سلام منم دیشب خواب دیدم اقا خامنه ای واقای رئیسی به منزل بنده اومدن کلی صحبت وگلایه ازدست شهرداری میکردم که به شهر نمیرسند وکلا کارشون شده رشوه گیر از مردم درجواب گفت بزودی به این کار رسیدگی میکنیم نگران نباشر
 • سلام بزرگواران من درخواب دیدم سیدعلی خامنه ای رهبرمردم ایران به دیدارمن امد وازمن ازاحوالات مردم وخودم پرسید انگار سالها بود من را میشناخت وکاملا به حرفهایم گوش کرد وپذیرفت من تا توانستم ازمسعولان درحضورش شکایت وگلایه کردم خیلی عصبانی شد انگار با پسربچه ای ده تا دوازده ساله امده بود که روی صندلی جلو نشسته بود وبا رهبرپیاده شد یادم هست که سخن نمیگفت فقط گوش میداددرچشمانش ترس وعصبانیت اشکارشدوبا عصبانیت ازپیش من رفت با خودرویی 405نقره ای امده بود بدون محافظ یادم هست نیسان ابی سد راهش بود ولی توجه نکرد حتی صبر نکرد راننده نیسان رابردارد چنان با فشار نیسان را کنارزد وردشد که 405داغون شد ومن رو جلوی درب منزلم پیاده کرد وحرفی به گفت ان حرف یادم نمی ایید وبا عجله رفت
 • پاینده رهبر،من چندین بار خواب ایشون رو دیدم یه بار هم دیدم ک ی‌نامه بمن دادن و گفتن ک از این پس درخدمت صاحب الزمان خواهی بود،و بعداز مدتی دوباره دیدم ک روی تپه ای ایستادن ومن رو صدا کردن و ی کارتی به من دادند ک آبی کمرنگ بود روی کارت نوشته بود ا..ملی،گفت بهت گفته بودم ک در خدمت صاحب الزمان خواهی بود،الان مدتها میگذره و اخرین بار هم سه روز پیش دیدم،امیدوارم به اون چیزی ک ارزوشو دارم برسم،عشق فقط سید علی❤️
 • جانم فدای رهبر
  سلام من دیشب خواب دیدم پیش آقا هستم و ایشون دارن نماز میخونن،وقتی که دستهایشان به حالت قنوت گرفتن اسم من واسم یک مرد رو بردن(اون مرد رو خودم میشناسم)،انگار شبیه خطبه عقد بود که خوندن..
  بااینکه تعبیر خوابم رو نمیدونم ولی چون آقا در خوابم بودن خیلی خوشحالم و مطمئنم که تعبیر نیکی در زندگیم هست
 • واقعا دست خودم نیست که آقای خامنه ای رو بی نهایت دوست دارم . واقعا دوسش دارم دیدن ایشون توی خواب هم واقعا یه سعادت بزرگ برای منه انشالله که یه روز این مرد بزرگ و الهی رو از نزدیک ببینم . سایشون مستدام انشاءالله
 • نازنین محمدی
  من توی این هفته دو بار خواب رهبر رو دیدم، بار اول به خونه م اومدن و من از مشکلات گله میکردم و ایسون با ارامش و مهربانی دلداریم می دادن، بار دوم خواب دیدم سر قبر یک شهید هستم و رهبر هم اونجا بودن و داشتند برای شهید اشک می ریختند و از ایشون تعریف میکردند ، اون شهید، محمدرضا تورجی زاده بود. خیلی خیلی خواب آرامش بخشی بود، تمام روز احساس سرزندگی میکردم
 • رضوان سادات میرعلایز
  جانم فدای سید علی خامنه ای بنده ایشون خیلی قبول دارم اما همسر قبول نمیکرد همسرم خواب ایشون دیدند که سر دیگه سمنو هستند ومورد احترام کسانی که اهلبیت دوستدارند خدارو شکر توبه کردند والان ایشون خیلی قبول دارند درضمن همسرم خواب هایی میبینه یادش نمی مونه اما این خواب جزییاتشم یادشه خدارو شکر
 • رضوان سادات میرعلایز
  جانم فدای سید علی خامنه ای بنده ایشون خیلی قبول دارم اما همسر قبول نمیکرد همسرم خواب ایشون دیدند که سر دیگه سمنو هستند ومورد احترام کسانی که اهلبیت دوستدارند خدارو شکر توبه کردند والان ایشون خیلی قبول دارند درضمن همسرم خواب هایی میبینه یادش نمی مونه اما این خواب جزییاتشم یادشه خدارو شکر
 • سلام بنده دوبار سعادت پیدا کردم و خواب ایشون رو دیدم که از هواپیما پیاده شدن و برایم دست تکان دادند
  آرامش محض بود کاش هر شب به خوابم بیاد
  سیدمحبوبم
 • خواب دیدم که رهبر به منزلمان آمد و یک کارت عروسی امضا کرد و گفتند به نیازمندی بدهید هر جا ببرد امضای من هست کارش راه می افتدبعد خواستن نماز بخوانند که برایشان سجاده پهن کردم و گفتم حیف سرزده آمدید وگرنه عبایی از کربلا ده سال پیش برای جهیزه ام خریده ام نمیدانم کجا گذاشتم میدادم باهاش نماز میخواندید.با تعجب گفتند ده سال پیش!!!گفتند هرچه خدا بخواهد همان میشود.من آن عبا را واقعا ده سال پیش از کربلا ب نیت همسر صالح خریدم و همچنان برای جهیزیه برداشته ام.
 • سعیدحیدری فرزندمجید
  الحمدلله ..بنده خواب دیدم با سید علی خامنه ای درخانه خودش بود ودرددل مردم برای ایشان تعریف می کنم وایشان با کمال خوب ومحبت ازمن استقبال کرد وبعد رفت نماز خواند.ودرموقع اتمام نماز بنده خواستم بروم بیرون ونماز بخوانم وگفت نه درهمانجا نماز بخوان ورفتم بیرون وضو بگیرم درلب یک رودخانه بزرگی بود وبرگشتم درخانه سید نماز خواندم ..طول عمروصحت وعافیت برای این سیدعریز بزرگوار ..الحمدلله .سعیدحیدری ازبستان
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی