استیکر نام ها

عکس نوشته ، عکس پروفایل ، تعبیر خواب ، طراحی اسم

همه چیز درباره تعبیر خواب زنی که عورت مردانه دارد

شنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۹، ۰۳:۲۷ ب.ظ

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه چیست و دیدن چنین خوابی چه معنا و مفهومی دارد؟
تعداد زیادی از خواب و رویا ها بر اثر تفکرات قبل از خواب و مشکلات متعددی که در زندگی روزمره با آن گریبان گیر هستیم رخ می دهد و گاهی بر اثر پرخوری قبل از خواب دلیل موثر این امر می باشد. گاهی اوقات خواب های بشر پریشان و بدون تعبیر می باشد.

 داشتن استرس و اضطراب برای شروع روز فردا و برنامه ریزی های ذهنی هم مزیت بر علت است. اما بیشتر اوقات خواب ها حامل پیام مهم برای ما هستند که نباید از تعبیر و توجه به آن ها سرسری گذشت و بهتر است تعبیر مناسب با منبع موثق برای تعبیر رویا خود پیدا کنیم و اگر تعبیر خوبی نداشت با دادن صدقه و صلوات در پی رفع و رجوع پیامد های زیان بارش باشیم.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه نشانه چیست؟

در حالت کلی دیدن خواب زنی با عورت مردانه شاید حس خوشایندی به بیننده خواب ندهد و چون هر چیزی از اصول و قاعده خود دور شود درک آن برایمان سخت و دشوار است ولی این نشانه آن نیست که خواب ما تعبیر بد داشته باشد. دیدن عورت در خواب بسته به نوع خواب تعابیر مختلفی دارد. برخی از تعابیر مفهوم خوبی دارد و برخی نیز عکس آن مفهوم خوبی ندارد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از معابرین و علما تعبیر خواب اطلاعاتی راجع به تعبیر خواب زنی با عورت مردانه داشته باشیم.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه به روایت ابراهیم کرمانی

از ابراهیم کرمانی در تعبیر خواب زنی با عورت مردانه چنین روایت شده است: اگر شخصی در خواب خود زنی را با عورت مردانه ببیند دلیل بر فقر و گرسنگی است و اگر زنی در خواب ببیند به جای شرمگاه زنانه عورت مردانه دارد دلیل بر آن است که بر اثر کاری و یا حرفی خوار و ذلیل می شود. همچنین از ابراهیم کرمانی آمده است که اگر دختری در خواب خود ببیند عورت مردانه دارد نشانه آن است که در آینده و در زندگی زناشویی نازا و بی فرزند و ثمر می باشد.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه به روایت شیخ طوسی

شیخ طوسی راجع به دیدن خواب زنی با عورت مردانه چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب زنی را ببیند که عورت مردانه دارد دلیل بر تنگدستی و کاهش و ضرر مالی است و احتمال دارد معامله ای را با ضرر انجام دهد.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه به روایت ابن سیرین

ابن سیرین نیز در تعبیر خواب زنی با عورت مردانه می گوید؛ اگر شخصی در خواب خود زنی را ببیند که عورت مردانه دارد تعبیر خوبی نخواهد داشت و برکت و نعمت از زندگی وی خارج می شود. و احتمالا متحمل ضرر مالی نیز خواهد داشت. یا اگر مشغول به انجام معامله ای باشد به ضرر و زیان خواهد رسید.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه به روایت حضرت دانیال حکیم

دانیال حکیم در تعبیر خواب زنی با عورت مردانه چنین می فرماید؛ اگر زنی در خواب خود بیند که عورت مردانه دارد نشانه آن است که حامله می شود و فرزند او پسر می شود. و اگر حامله باشد و خواب ببیند نشانه آن است فرزند وی پسر است. تعبیر خواب زن با عورت مردانه از نظر دانیال حکیم  نشانه باروری و پسر دار شدن می باشد.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه به روایت جابر مغربی

از جابر مغربی در تعبیر خواب زنی با عورت مردانه چنین روایت شده است؛ اگر زنی در خواب خود دید که عورت مردانه دارد حامله می شود و اموال و ثروت آن زیاد می شود هم چنین برکت و نعمت در زندگی او ازیاد می یابد و اگر حین دیدن خواب حامله باشد دلیل بر پسر شدن طفل داخل رحم او است.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه کوچک به روایت ادوارد

ادوارد در تعبیر خواب زنی با عورت مردانه کوچک این چنین می گوید: اگر شخصی در خواب زنی با عورت مردانه ببیند نمی تواند معنا و تعبیری مشخص داشته باشد و احتمال می رود ناشی از توهمات فرد خواب دیده باشد و خوابی پریشان و بی معنی محسوب می شود.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه پیدا و ظاهر به روایت ابن سیرین

ابن سیرین در تعبیر خواب زنی با عورت مردانه پیدا چنین می گوید؛ اگر شخصی در خواب بیند که عورت مردانه دارد و پیدا و ظاهر شد و چنانچه مردم می دیدند. اگر بیننده این خواب زنی باشد دلیل بر افشای راز او می باشد. و اگر ببیند که عورت خود را بپوشد نشانه آن است که راز او پوشیده شود و سر به مهر بماند.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه مودار به روایت ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی در تعبیر خواب زنی با عورت مودار چنین می گوید؛ اگر زنی در خواب بیند که دارای عورت مردانه پر مو است دلیل بر شادی و خرسندی از سلامت و موفقیت فرزندانش است.

تعبیر خواب زنی با دو عورت مردانه به روایت دانیال حکیم

حضرت دانیال (ع) در تعبیر خواب زنی با دو عورت مردانه می فرماید؛ اگر زنی در خواب خود بیند که در شرمگاه خود دو یا چند عورت مردانه دارد دلیل بر آن است که مال و مکنت او افزایش یابد و اگر حامله باشد پسر دار می شود و نشانه آن است که دارای فرزندان بیشتری خواهد شد.

تعبیر خواب زنی با عورت مردانه گره خورده به روایت جابر مغربی

از جابر مغربی چنین روایت شده است؛ اگر زنی در خواب بیند عورت مردانه دارد و عورت او گره خورده نشانه آن است که گره در کارش ایجاد می شود و در زندگی خود دچار مشکل خواهد شد. این تعبیر برای مردی که خواب بیند عورتش گره خورده صدق می کند.

در کل دیدن خواب زنی با عورت مردانه به روایت از علمای تعبیر خواب اسلامی بر دو وجه است؛

اول ازدیاد نعمت و مال

دوم متحمل شدن ضرر و زیان

سوم نشانه پسر دار شدن و باروری

در کل دیدن خواب زنی با عورت مردانه ممکن است بسته به نوع خواب و حس دیدن آن تعبیر شود. داشتن حس خوب یا بد در حین دیدن خواب و پس از بیدار شدن از خواب شاید بیشتر به شما در نوع تعبیر خواب خود کمک کند.

تهیه کننده : استیکر نام ها

 

 • ناهید طاهرخانی
  سلام ،من زن مطقه هستم خواب دیدم که آلت مردانه دارم خیلی ترسیده بودم ،تعبیرش چیه ،ممنون
 • سلام
  من خواب دیدم نزدیک‌ترین دوستم، پشت سرم خوابیده. ناگهان متوجه شدم که سرِ آلتِ مردانه‌ای به پشتم برخورد میکند. و بدون اینکه برگردم، دست زدم، و ناباورانه فهمیدم که آلت مالِ دوستم است. که بزرگ و مرطوب هم بود.
  هم در خواب و هم بیداری، بسیار منزجر شدم از این قضیه...
  این خواب هم شامل چنین تعبیراتی میشود؟
 • سلام
  خسته نباشید
  من امروز خواب دیدم که از داخل باسنم یه الت تناسلی مردانه خارج میشه و انگار هم دخترم هم پسرم و توی خواب اصن حس بدی نداشتم
  و همچنین دیدم ک با برادرم ک بسیار مشکل داریم باهم خیلی خوب و صمیمی شدیم
  تعبیرش چی میتونه باشه؟؟!
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی