عکس نوشته های عالی با عنوان نظر دیگران برام مهم نیست، دانلود یادداشت های تصویری خیلی جدید نکته دار با موضوع نظر دیگران مهم نیست برای پروفایل، تصویرهای نوشته دار با تیکه های بامعنی، تصاویر در کنار استاتوس های آموزنده، جملات تصویری و جمله عکسهای معنادار فاز سنگین، انواع عکسای کنایه دار درباره نظر دیگران واسه متن پروفایل، طراحی شده مطابق درخواست های شما عزیزان.


عکس پروفایل نظر دیگران مهم نیست


نیمی از نگرانی ها و اضطراب های ما مربوط به نظر دیگران است.

ما باید این خار را از بدن خود بیرون بکشیم...


*******************گاهی بشو مشترک مورد نظر ، و در دسترس نباش! گاهی برای خودت زندگی کن، بدون ترس از قضاوت دیگران...


*******************


چیزی اساسی را بیاموز؛ به هر کاری که دوست داشتی و عاشق انجام دادنش بودی، دست بزن و هرگز طالب قدر شناسی و پذیرش دیگران نباش، که این گدایی است. چرا باید آرزومند تمجید و تحسین دیگران باشی؟ چرا باید چشم انتظار پذیرش از سوی دیگران باشی؟ به عمق وجودت نظر کن. چه بسا تو به آنچه می کنی علاقه ای نداری، چه بسا از این می ترسی که در مسیر اشتباه افتاده باشی و بنابراین پذیرش از جانب دیگران در تو این احساس را به وجود می آورد که مسیر درستی را انتخاب کرده ای... اما تو چیزی اساسی را بیاموز !


*******************


ساده باشی زیباتر به نظر میرسی هر چند گاهی فکر می کنند هر چقدر رنگو لعاب داشته باشی بیشتر تو را می خواهند ولی این خواستن نیست بلکه می بینند بیشتر می توانند گستاخانه حریمت را بشکنند پس سعی کن انچنانکه هستی باشی نه انچنان که دیگران می خواهند...


*******************


هیچ چیز در این جهان نمیتواند آزاردهنده تر از ذهن خودتان باشد، اینگونه به نظر می رسد که دیگران موجب آزار شما باشند.اما این درد و رنج از سوی دیگران نیست بلکه ذهن شما خالق آن است.


*******************


یاد بگیریم در مورد زندگی خصوصی دیگران نظر ندیدم


*******************


همیشه هر کاری دوست دارین و صلاح خود را در آن میدانید انجام دهید به نگاه و نظر دیگران کار نداشته باش


برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر