تصویرهای نوشته دار نکته دار محشر و استاتوس های تیکه دار با موضوع پول خوشبختی نمیاره، جمله عکس های متنوع همراه و متنهای خیلی زیبا، جملات تصویری ویژه و عکسای جالب و بامعنی راجب خوشبختی نیاوردن پول مخصوص متن پروفایل، تکست های درخواستی بی نظیر، یادداشت های تصویری با طعنه های عالی امروزی با مضمون پول خوشبختی نمیاره واسه پروفایل، طراحی شده ویژه سلیقه های شما عزیزان.


فقیری گفت:

همه ی عمرمان را با مشقت گریستیم و کسی ندید،

ولی وقتی لحظه ای لبخند زدیم

عکسی از ما گرفتند و زیرش نوشتند:

پول خوشبختی نمیاره...!


*****************


اینایی که میگن پول خوشبختی نمیاره. آقا بیاید و منو بدبخت کنید. اینقدر بهم پول بدید تا به خاک سیاه بشینم! نامردم اگه اعتراضی کنم...........!!!! 

*****************

- پول خوشبختی نمیاره... + معلومه که میاره؛ این یه دروغه که ما به افراد فقیر میگیم تا اونا رو از شورش کردن دور نگه داریم!!

*****************

حقوقِ آنهایی که جدول حل می کنند، ‏بیشتر از آنهایی است که، ‏جدول تمیز می کنند!!! کار هم جوهر مرده پول هم خوشبختی نمیاره همه با هم برابریم، خرها هم پرواز میکنن.

*****************

خوشبختی را با پول نمی‌شود خرید، ولی قطعاً می‌شود مکان‌هایی را با پول پیدا کرد که در آن بهتر بتوانیم احساس فلاکت کنیم

*****************

پول شاید خوشبختی نیاورد ولی مطمئن هستم بی پولی مصیبتهای زیادی را به دنبال دارد...

*****************

بیگناه پای دار رفتو و خندید،نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت چاقو دسته خود را برید و محبت خارها را گل نکرد همانگونه که دوری،دوستی نیاورد و اتفاقا پول خوشبختی آورد انگار دوره ضرب المثل ها به پایان رسیده است.

*****************

تو دنبال خوشبختی پرسه می‌زنی. با دیپلم، با مدرک، با پول، با شوهر. با این چیزها آدم خوشبخت نمی‌شود. باید درد زندگی را تحمل کرد تا از دور خوشبختی به‌ آدم چشمک بزند!

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر