تصویر نوشته های نکته دار و جمله عکسهای بامعنی با موضوع ثروت داشتن برای پروفایل، استاتوس های جالب و جمله های خیلی جالب با عنوان آدم ثروتمند مخصوص متن پروفایل، یادداشت های تصویری آموزنده ی متنوع، عکس و متنهای فاز سنگین در مورد ثروت، طراحی شده مناسب خواسته های شما عزیزان.


عکس پروفایل ثروت


بزرگترین ثروت... داشتن کسی هست که... بهت آرامش میده

عکس درباره ثروت

 ️ آرامش در کجا؟! آدمی در متن قدرت، التهاب فردا را دارد و در بهار، رنج پاییز و هراس زمستان را به دل می‌کشد. این طور نیست که امکانات و قدرت و ثروت، امن و آرامش را فراهم کند. آنجا که احساس می‌کنی تو یا بهار رفتنی هستید، چه امنی می‌تواند ریشه بگیرد؟

تصویرنوشته ثروت

️انسانهای عجیبی هستیم وقتی به دستفروش فقیری می رسیم که جنس خود را به نصف قیمت می فروشد با کلی چانه زدن او را شکست می دهیم و اجناسش را به قیمت ناچیز می خریم بعد به کافی شاپ لوکس شخص ثروتمندی می رویم و یک فنجان قهوه را ده برابر قیمت نوش جان میکنیم و انعامی اضافه نیز روی میز می گذاریم و شادمانیم شادمانیم که فقیران را فقیر تر میکنیم شادمانیم که ثروت مندان را ثروتمندتر میکنیم این است...

تصاویر در مورد ثروت

بزرگی میگفت : بعضی از مردم اصرار دارند که خود را به دیگران بشناسانند و ثروت خود را به رخ آنها بکشند. اما این نوع آدمها در درون خود زجر می‌کشند زیرا شادی آنها وابسته به تفکر دیگران است! هر چه کمتر نیازمند تحسین دیگران باشید بیشتر تحسین می‌شوید...

********************

هیچ کس در بستر مرگ آرزو نکرد که کاش بیشتر کار کرده بود و ثروت انباشته بود... اما بسیاری آرزو کردند که کاش با عزیزانشون مهربانتر بودند... قدر عزیزانتون بدونید.

********************

بزرگی به پول و ثروت نیست، بزرگی هر شخصی به اندازه وسعت قلبشه...

********************

مردم همیشه در ثروت و آرامش به خدا شک میکنند ولی وقتی که کاسه‌ها و کیسه‌ها خالی شد خداپرستی شروع میشود!

********************

نه ثروت تاکنون زاییده مردی نه قصر و کاخ درمان کرده دردی برو انسانیت را مشتری باش قضاوت میشوی با آنچه کردی...

********************

ثروت را باور کنید تا ثروتمند شوید

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر