انواع یادداشت های تصویری خیلی خاص نکته دار، دانلود جمله عکسهای زیبا و دیدنی و مطالبی بسیار زیبا و بی نظیر با عنوان رسیدن به کمال برای پروفایل، جملات تصویری ناب آموزنده، استیکرهای متنوع عالی، عکسای نوشته دار راجع به به کمال رسیدن، طراحی تصویرهای نوشته دار بامعنی، عکس با متنها و جمله های جالب، تکست های فوق العاده قشنگ با موضوع کمال مخصوص پست در تلگرام و اینستاگرام، تهیه شده مناسب سلیقه های شما.


دوست عزیز...

دختری که زیادی آرایش نمیکنه

نه ترسناکه نه غمگینه نه اینکه شکست عشقی خورده

و نه لزوماً فکر میکنه که خیلی خوشگله

فقط به مرحله گور بابای حرف مردم رسیده

که یکی از والاترین درجاتِ کماله...


***************


برای دیده شدن تلاش بی جا نکن به کمال که برسی دیده می شوی .

***************

بعضى آدمها را باید آنقدر تکثیر کرد، تا مبادا نسلشان منقرض شود... آنها که دلیلِ حالِ خوبتان هستند... آنها که حتى با فکر کردن بهشان، لبخند روى لبت مینشیند... همان آدمهایى که در بدترین شرایط، شما را تمام و کمال پذیرا بودند... دارید اگر از این نایاب ها، دو دستى بچسبیدشان.

***************

از قبول عام نتوان زیست مغرور کمال آنچه تحسین دیده اى زین قوم،دشنام است و بس

"بیدل دهلوی" 

***************

اگر هر کسی در اولین قدم به هدفش میرسید، انسان فرصت کمال را از دست میداد...


***************

برای رسیدن به کمال، کسانی موفقند که به دو اسلحه زیر مجهزند؛ اراده و صبر با اراده محکم، کمالات را کسب میکنند؛ و با صبر،گناهان و آلودگیها را از درونشان جدا میکنند..

"استاد شجاعی"

***************

مادامى که سیب با چوب باریکش به درخت متصل است ، همه عوامل در جهت رشدش در تلاشند.. باد باعث طراوتش میشود آب باعث رشدش میشود *و آفتاب پختگی و کمال میبخشد اما... به محض منقطع شدن از درخت و جدایى از "اصل" همان آب باعث گندیدگی همان باد باعث پلاسیدگی همان آفتاب باعث پوسیدگی و از بین رفتن طراوتش میشود  قصه انسان و خدا قصه سیب و درخت است. آدمی تا با خداست همه چیز در خدمت اوست . خواه قدرت، خواه شهرت ، خواه ثروت و اگر از خدا برید همه به زیان اوست.