دانلود تصاویر خیلی غمگین مذهبی و جمله های تصویری عارفانه با موضوع مادر شهدا واسه پروفایل، طراحی تصویرهای نوشته دار سفارشی و جملات خیلی زیبای معنوی راجب مادر شهید بودن مخصوص متن پروفایل، تکست های بی نظیر معنادار، عکس در کنار متن احساسی با طرح های خیلی خاص و استاتوس های غمناک با عنوان مادرشهید، طراحی شده برای درخواست های شما عزیزان.


عکس پروفایل مادر شهید


هیچ تیری، بر پیکر شهید اصابت نمی کند،

مگر آنکه، اول از قلب مادرش گذشته باشد!

یعنی؛ اول؛ «قلب مادر شهید» شهید می شود...!


عکس مادر شهید


و چه مادران چشم انتظاری که حتی در برف و بوران به هوای در آغوش کشیدن پاره ای ازپیکر فرزندشان آمدند و دست خالی برگشتند...

تصاویر مادر شهید

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ شهادت دل‌بریدن از عاطفه‌ها:

حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای: «شهدای عزیز ما و ایثارگران ما کسانی هستند که از همه‌ی خواسته‌های شخصی خود دل بریدند. این به زبان آسان است. فقط دل بریدن از پول و مال و سرمایه نیست؛ دل بریدن از عواطف است. شهید از مهر مادر، از سایه‌ی پدر، از لبخند کودک، از عشق همسر دل میبُرد و به سوی انجام وظیفه حرکت میکند.» الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

عکس متن دار مادر شهید

تو فرزند کدام نسل پاکی؟ تو از کدامین دشت روییده ای قاصدک!؟ چه کسی سینه دریاییت را پاره پاره کرده؟ کدام دست ناپاک خون پاک تو را ریخته؟ به کجا سفر می کنی؟ دور از خانه و شهر خویش؟! دور از دستهای پینه بسته پدر و قلب شکسته مادر!؟

تصویرنوشته مادر شهید

داسٺانِ گردانِ کمیل و حنظله را شنیده ای؟ یک عمر روزہ دار شد مادری که... حکایت تشنگیِ پارہ ی تنش را شنید جگرسوزتر از تشنگی، جگرِ سوخته ی مادر شهـید است... می شود هادی منم باشی؟

**********************

آری این چنین جوان او... در بهشت جاودانه روسپید بود... چون که صبر، شرمسارِ صبرِ مادر شهید بود...

**********************

۲ متر پسر داده ام دو کیلو استخوان گرفته ام! .... مرا از تحریم می ترسانید؟! ...

"مادر شهید" 

**********************

«مادر شهید»: پاره ی تنم...! ‌ ‌عکس تو را به قلبم سنجاق کرده ام... ‌ تا مرا با تو بشناسند... ‌ حالا بعد از تو همه مرا می خوانند: ‌ مادرشهید....

**********************

وصیت کردہ بود رو قبرش ننویسیم مادر شهید. می‌گفت قاسم بیاید ببیند مادرش این سی‌ سال فکر می‌کردہ پسرش شهید شدہ، دلگیر می‌شود...!!

**********************

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد فرزند دلبندش سر در بدن نداشت خندید و گفت: قول داده بود بیاید و آمد... پسرم همیشه سرش می رفت قولش نمی رفت مثل الان!!!