آماده سازی انواع عکس همراه با متن بسیار زیبا، عکس در کنار جمله های کوتاه نکته دار، انواع تصویرهای نوشته دار آموزنده، تصاویر همراه با تکست های موزنده با متن پروفایل با موضوع حرف حقیقت مخصوص متن پروفایل، جملات تصویری مختلف و بسیار خوشگل، استیکرهای ناب عالی و تصویرهای نوشته دار غمگین راجع به حرف حق زدن، دانلود یادداشت های تصویری جالب پرنکته و ویژه، مطالب عالی و جمله عکسهای خیلی خاص با عنوان سخن حق واسه پروفایل، طراحی شده در این سایت.


حرف حق جواب نداره!

حرف مفتم همینطور...!


***********************


اگر... جرات گفتن حرف حق را نداری... لااقل برای آنهایی که... حرف ناحق میزنند... دست نزن...
"گاندی"

***********************

عقل و دل روزی ز هم دلخور شدند / هردو از احساس نفرت پر شدند / دل به چشمان کسی وابسته بود / عقل از این بچه بازی خسته بود / حرف حق با عقل بود اما چه سود / پیش دل حقانیت مطرح نبود / دل به فکر چشم مشکی فام بود / عقل آگاه از خیال خام بود / عقل با او منطقی رفتار کرد / هرچه دل اصرار، عقل انکار کرد / کشمکش ها بینشان شد بیشتر / اختلافی بیشتر از پیشتر/ عاقبت عقل از سر عاشق پرید / بعد از آن چشمان مشکی را ندید تا به خود آمد بیابانگرد بود خنده بر لب از غم این درد بود.

***********************

زیباترینها.... زیباترین ناله: نیایش... زیباترین اشک: اشک از توبه... زیباترین حرف: حق... زیباترین حق: گذشت... زیباترین رحمت: باران... زیباترین سرمایه: زمان... زیباترین لحظه: پیروزی... و زیباترین کلمه: محبت است... 

***********************

حرف حق میزنی عزیزم؛ ولی باید یاد بگیری هر حقیقتی رو توی صورت طرف مقابل تف نکنی، روح و روان آدما از هر حقیقتی عزیزتره...

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر