تصاویر متن دار به روز فانتزی و جالب در طرح های ناب، تصاویربی نظیر  همراه با تکست های خاص و جملات تصویری غمناک راجع به کنار اومدن با دردها و غصه های زندگی، انواع تصویرنوشته های جذاب و بهترین جمله عکسهای تیکه دار و عکس در کنار متنهای غمگین با موضوع کنار اومدم مخصوص متن پروفایل، دانلود ویژه ترین و به روزترین عکسهای بسیار زیبا با طراحی جالب و یادداشت های تصویری جدید فاز سنگین با عنوان با دردام کنار اومدم واسه پروفایل، طراحی شده برای درخواست شما عزیزان.


عکس پروفایل کنار اومدم


هیچ چیز سخت تر از کنار آمدن آدم با تضاد بین رویاها و منطقش نیست

تصاویر کنار اومدم

شب باش: در پوشیدن خطای دیگران زمین باش:در فروتنی خورشید باش: در مهر و دوستی کوه باش: در هنگام خشم و غضب رو دباش: در سخاوت و یاری به دیگران دریا باش: در کنار آمدن با دیگران.

******************

من ازت چیز زیادی نمیخوام.....خیلی ساده با دلت کنار میام.... مثل آسمونو اون ستاره هاش....به تو وابسته شدم یواش یواش....

******************

منم از دست خیلی ها عصبانیم..... ولی کنار میام......

******************

با همه چیز کنار آمدم ... جز باور جمله ی آخرت که گفتی: چیزی بینمان نبوده ...

******************

به باد بگو دست از موهایت بکشد... با همان روسری هم سالها طول کشید تا کنار آمدم ... !

******************

کسی مسافر این آخرین قطار نشد کسی که راه بیندازمش سوار نشد ! چقدر گل که به گلدان خالی ام نشکفت چقدر بی تو زمستان شد و بهار نشد من و تو پای درختان چقدر ننشستیم ! چه قلب ها که نکندیم و یادگار نشد چه روزها که بدون تو سال ها شد و رفت چه لحظه که نماندیم و ماندگار نشد همیشه من سرِ راهِ تو بودم و هر بار کنار آمدم و آمدم کنار ... نشد ! قرار شد که بیایی قرارِ من باشی دوباره زیرِ قرارت زدی ؟! قرار نشد ...

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر