دانلود مطالب تصویری و جمله های عکسی جالب و تیکه دار و احساسی با موضوع بهانه برای رفتن ، انواع مختلف عکس متن دار زیبا و با نکته های قشنگ راجب بهانه ی رفتن مخصوص پروفایل، استیکرهای ناب، عکس با متن های جذاب و شیک، تصاویر همراه با تکست شیک و به روز با عنوان بهونه ی رفتن طراحی شده در این سایت.


تصاویر در مورد بهونه برای رفتن


بهانه برای رفتن زیاد است.

این ماندن است که بهانه نمی خواهد.

این ماندن است که دل میخواهد.

شهامت میخواهد

عشق میخواهد...


عکس نوشته بهونه برای رفتن زیاده


وقتی قرار است بروی دل دل نکن. منتظر نمان. هیچ اتفاقی قرار نیست ماندگارت بکند. وقتی قرار است بروی حتماً دلشوره هایت را مرور کرده ای؛ یادگاری هایت را، بغض های پشت سرت را. یا می روی بی آنکه یادت بیاید کوچه هایی را که قدم زدیم. و باران هایی که بر سرمان بارید. و چراغ قرمز هایی که هنوز نمی دانم چرا دوستشان داشتیم. بهانه برای رفتن زیاد است این ماندن است که بهانه نمی خواهد. این ماندن است که دل می خواهد. شهامت می خواهد. عشق می خواهد. حالا هی تو بگو باید بروی.
اصلاً همه دنیا را جاده بکش. بگو که عشق به درد شعر ها می خورد. و من می ترسم از کسی که دیگر حتی شعر هم قلبش را نمی لرزاند. کسی که می داند به غیر از من کسی منتظرش نیست. اما دلش هوای پریدن دارد. وقتی قرار است بروی حتی به آینه نگاه نکن. شاید چشم های کسی که روبروی تو ایستاده منصرفت کند از رفتن. شاید نم اشکی ببینی، غباری، خیالی دور در آستانه ویران شدن. شاید نا خود آگاه در آینه لبخند بزنی و به تصویر دیر آشنای محصور در قاب بگویی: سلام. شاید هنوز روح کودکانه ات از گوشه ای سرک بکشد و نگران باشد که مبادا فراموشش کنی. تو لبخند بزن. من غربت پشت آن لبخند را خوب می شناسم. نمی گویم نرو. اصلاً مگر چیزی عوض می شود؟ فقط «والله خیر الحافظین» می خوانم و به چهار جهت فوت می کنم. حتی اگر دیگر نبینمت هر شب به خوابت می آیم تا به یادت بیاورم که بی خداحافظی رفتی.


عکس درباره بهانه ی رفتن


کاش نجابتم را بهانه رفتنت نمی کردی تا با دیدن هر هرزه ای به خود نگویم اگر مثل او بودم نمی رفت...!!!


عکس پروفایل بهانه برای رفتن


کاش حداقل جوانمردی می کردی
و " مهربانی ام " را بهانه رفتنت نمی کردی !

تا من مجبور نباشم هر روز "سنگ " را نشان دلم بدهم

و بگویم اگر مثل این بودی . .

او نمی رفت


عکس نوشته بهونه برای رفتن برای پروفایل


برای دریافت استیکر و تصاویر بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

استیکر