جملات تصویری بی نظیر، جمله عکسهای زیبای معنادار، مطالب و یادداشت های تصویری خیلی خاص با موضوع آدمهای بدخُلق واسه متن پروفایل، دانلود انواع جدیدترین عکس در کنار متن های قشنگ، تصاویری با تیکه های تلخ با عنوان بدخُلق بودن برای پروفایل، گالری بهترین تصویرهای نوشته دار فاز سنگین، تصاویری همراه با تکست های بی نظیر و استاتوس های خواندنی و جمله های جالب بامعنی راجب بدخُلقی، طراحی شده فقط برای سلیقه های شما.


حرف هایی هستند

که نه به زبان آورده می شوند

نه نوشته می شوند

و نه حتی فراموش...

بلکه آرام آرام به

چروک روی پیشانی

شقیقه های سفید

بغضی در گلو

و بدخُلقی های گاه و بی گاه

بدل خواهند شد...


******************


خواهش میکنم، بی حوصلگی هایم را ببخش، بدخلقی هایم را فراموش کن، بی اعتنایی هایم را جدی نگیر، در عوض من هم تو را می بخشم که مسبب همه ی اینهایی.

******************

درود میگم به آدمهایی که هیچ چیزی رو بی جواب نمیگذارن... مثلا جواب نگاه مهربان رو با لبخند میدن. جواب خشم رو با صبر میدن... جواب بدخلقی را با متانت... و جواب اشتباه رو با گذشت میدن... به راستی این آدما چه دلهای زلالی دارن...

******************

گر حق و حقوق من و عشقم نشناسی

پس حداقل فکر حقوق بشرم

با خلق خدا خوبم و با خویش گرفتار

آسوده ز بدخُلقی این یک نفرم کن

اینقدر مزن حافظ و سعدی به سر من

فکر غزلیات نکن، فکر سرم کن...

******************

بیماری فقط جسمی نیست بلکه اخلاقی نیز هست. پس اگر انسان بدخلقی دیدی، برای شفایش دعا کن و خدا را شاکر باش که تو را (بر خلاف او) از ابتلا به بدخلقی حفظ کرد.

******************

اگر بی دلیل یا با دلائل بی ارزش افسرده یا عصبی مزاج شدی ببین چه خواسته های بدی را در درونت پنهان کرده ای.نرسیدن به آن خواهشها حال انسان را میگیرد و آدم را بدخلق میکند.راه نجات،از بین بردن ریشه ی افسردگیها و بدخلقیهاست و آن مبارزه با هوای نفس است

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر