جدیدترین تصویرهای جمله دار با تیکه های ناب، مطالبی جالب با عنوان خط قرمز آدمها واسه پروفایل، عکس های سفارشی و متنهایی با معناهای زیبا با موضوع رد کردن خط قرمز برای پروفایل، تکست های فاز سنگین، جملات تصویری بی نظیر آموزنده در بهترین طرح ها و جمله عکسهای شیک راجع به خط قرمز، طراحی شده به صورت حرفه ای مخصوص شما عزیزان.


عکس نوشته خط قرمز آدمها


امان از وقتی که میفهمی

واسه یه آدم اشتباه از خط قرمزات رد شدی!


******************


اگر قَدر نمی دانیم

لااقل اذیتش نکنیم

همانی که برای ما

از خطِ قرمزهایش،

ساده گذشته است...


******************


به آدمها نباید نزدیک شد باید دورت یک حصار بکشی یک مرز یک خطِ قرمز به آدمها نبـاید نزدیک شد حتی اگر آخر سر انگِ بی معرفتی بخوری :) تحملِ بی معرفت بودن از تحملِ یک قلبِ شکسته و غرورِ زخمی شده آسان تر است...

******************

با ارزش باش... با ارزش زندگی کن... برای خودت خط هایی داشته باش! روی بعضی چیزها زیر بعضی چیزها و دور بعضی چیزها خط قرمز هایی خط سبزهایی و خطوطی زرد... دور بعضی آدمها را خط بکش، قررررررمز... آنها که همیشه سهمی از حس خوبت را به تاراج میبرند. حسودها را... خودبین ها را... و مهمتر از همه آنها که همیشه بتو دروغ گفتند! زیر بعضی ها را خط زرد بکش. آدمهایی که تکلیفت را با آنها نمیدانی! مثل فصلها رنگ عوض میکنند و اعتباری نیست نه به تحسین و نه به تکذیبشان.

******************

من برای خودم خط هایی دارم دور بعضی چیزها زیر بعضی چیزها و روی بعضی چیزها گاهی خط قرمز گاهی خط زرد و گاهی خط سبز

******************

یه خط قرمز بکش!
دور تمام بدی ها، گناه ها، تلخی ها و ...
هرچی که تو رو از خدا دور میکنه...

******************

متــــــــأسفم… نه برای تو که دروغ برایــــت خـــود زندگیست… نه برای خودم که دروغ تنهـــا خط قرمز زندگیـــست بـــرایم. متاسفم که چرا مزه ی عشـــــــق را. از دستـــــــــ تــــــو چشیــــدم.