دانلود جالبترین تصویرهای نوشته دار فانتزی، جملات تصویری و مطالب بسیار زیبای ادبی با موضوع حوض برای پروفایل، طراحی انواع تصاویر متن دار امیددهنده، جمله های شاعرانه راجع به حوض مخصوص پروفایل، تصویرهای معنادار  و پر از نکته، عکسای ناب همراه متنهای بی نظیر، تصاویری در کنار تکست های فوق العاده با مضمون های به روز در طرح های شیک با عنوان حوض، طراحی شده مطابق با سلیقه های شما.


عکس درباره حوض


کسی نیست، بیا زندگی را بدزدیم،آن وقت میان دو دیدار قسمت کنیم . بیا با هم از حالت سنگ چیزی بفهمیم. بیا زودتر چیزها را ببینیم. ببین، عقربک های فواره در صفحه ی ساعت حوض زمان را به گردی بدل می کنند. بیا آب شو مثل یک واژه در سطر خاموشی ام. بیا ذوب کن در کف دست من جرم نورانی عشق را.

"سهراب سپهری" 

عکس نوشته حوض

رفته بودم سر حوض...

تا ببینم شاید عکس تنهایی خود را در آب...

آب درحوض نبود

عکس پروفایل حوض

می نشینم لبِ حوض، گردشِ ماهی‌ها، روشنی، من، گُل، آب، چه دَرونم تَنهاست...!

"سهراب سپهری"

******************

او رٱ خواستم تا زنده بمانم... او مرا خواست تا تنها نباشد.... فرق است بین حوض بی ماهی و ماهی بی حوض

******************

اگر آمدی خبرم کن در خانه بمانم که از اندوه نمیرند شمعدانیهای منتظر و ماهی های حوض و لبخندی که بشوق برلبانم میبندد که تو بیایی و کسی خانه نباشد...

******************

ابری نیست بادی نیست می نشینم لب حوض پرم از راه، از پل، از رود، ازموج پرم از سایه برگی در آب چه درونم تنهاست...

******************

همین لیوان همین کوزه... همین حوض و همین حوزه... دلم یک آسمان تنگ است... برای بوی آن بوسه...همبنجوری یهویی برای این تصویر گفتم.

******************

جامانده ایم در گذشته ای دور رقص ماهیها در آبی فیروزه‌ای حوض و فواره بوی نم خاک آبپاشی شده لطافت شمعدانی کنار ایوان چرا دیگه ازاین حیاط ها نداریم؟

******************

خوب می‌دانم حوض نقاشی‌ من بی ‌ماهی‌ است

"سهراب سپهری"