انواع جمله عکسها با نکته های قشنگ با عنوان پنجره برای پروفایل، معرفی یادداشت های تصویری محشر شاعرانه با موضوع پنجره مخصوص متن پروفایل، تکست های خیلی زیبای معنادار، عکسای بی نظیر و استاتوس های فوق العاده عالی با مضمون پنجره، تصویرهای جمله دار درخواستی راجب پنجره، تهیه شده مناسب خواسته های شما عزیزان.


عکس متن دار پنجره


عکس پروفایل پنجره


یک پنجره برای دیدن یک پنجره برای شنیدن یک پنجره که مثل حلقه ی چاهی در انتهای خود به قلب زمین میرسد و باز میشود به سوی وسعت این مهربانی مکرر آبی رنگ یک پنجره که دست های کوچک تنهایی را از بخشش شبانه ی عطر ستاره های کریم سرشار میکند و میشود از آنجا خورشید را به غربت گلهای شمعدانی مهمان کرد

"فروغ فرخزاد" 

عکس درباره پنجره

عاشقم... اهل همین کوچه بن بست کناری... که تو ازپنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی... تو کجا؟ کوچه کجا؟ پنجره باز کجا؟ من کجا؟ عشق کجا؟ طاقت آغاز کجا؟

تصاویر پنجره

اینا فهمیده بودن از زندگی چی می‌خوان، پنجره، حیاط، حوض، آسمون... هرچی از دنیا ‌می‌خوای داری.

عکس متن دار پنجره

من میتوانم یک صبح زیبا پنجره رابه سبز سبز ِدنیا بازکنم و بی هیچ هراسی از زخمهای درونم به همسایه هابگویم سلام

تصویرنوشته پنجره

کاری به سـرد و گرم بهـار و خــزان نداشت... ایـن پـنجره فقط به هوای تو باز بود...

"فرامرز عرب عامری" 

عکس و متن در مورد پنجره

باز کن پنجره را من تو را خواهم برد به سر رود خروشان حیات آب این رود به سر چشمه نمی گردد باز بهتر آنست که غفلت نکنیم از آغاز باز کن پنجره را صبح دمید!

******************

تو بهار را به پنجره‌ام هدیه کردی و ماه مهربان را به دست‌هایم. حالا کجا مانده‌ای دوباره بیایی کنار پنجره‌ام بگویی: سلام، بهار آورده‌ام، نمی‌خواهی؟! "