همراه هستید با تصویرهای نوشته دار بسیار زیبا، عکس با مطلب های کوتاه آموزنده، انواع تصویرنوشته های نکته دار، تصاویر همراه با تکست های خواندنی با موضوع فراموش نکن مخصوص متن پروفایل، دانلود جمله عکسهای تیکه دار خاص ، انواع تصاویر متن دار کمتر دیده شده خیلی قشنگ و خواندنی ، بهترین یادداشت های تصویری شیک و متن های جذاب با عنوان هیچوقت فراموش نکن برای پروفایل، جملات تصویری متنوع، استیکرهای ویژه راجع به فراموش نکردن ، آماده شده در زمستان 1396.


عکس پروفایل فراموش نکن


هیچوقت فراموش نکن اگر حس روییدن در تو باشد. هر جا که باشی رشد خواهی کرد.

عکس فراموش نکن

هیچ وقت؛ فراموش نکن از کجا اومدی...

تصاویر فراموش نکن

همه چیز گاه کمی تیره می‌نماید ... اما همیشه این را به خاطر بسپار که باز روشن می‌شود روزهایت ... فقط فراموش نکن این حقیقت را که : بارانی باید ، تا که رنگین‌کمانی برآید! و لیموهایی ترش، تا که شربتی گوارا فراهم شود... و گاه روزهایی در رنج و سختی، تا که از ما انسان‌هایی تواناتر بسازد... خورشید دوباره خواهد درخشید ... خیلی زود ... و تو خواهی دید ...

عکس متن دار فراموش نکن

جاده ای که به خدا میرسه یه جاده پر پیچ و خمه، پر از پستی ها و بلندی ها و افراط ها و تفریط ها. پر از دره ها و پرتگاه ها. توی این جاده هیچ وقت تابلوهای راهنما رو فراموش نکن!

عکسهای فراموش نکن

فراموش نکن: یکی از این روزها،هیچ یک از این روزها نیست، امروز روزی است که باید کاری بزرگ را آغاز کنی...

***************************

وقتی که کلافه و خسته‌ای هیچ‌چیز لازم نداری به جز یک نفر که آرام بیاید کنارت بایستد و یکی از این جمله‌ها را در گوشت بگوید.. خیالت راحت! من ردیفش می‌کنم.. تو نگران نباش! اون با من خودتو ناراحت نکن، من حلش می‌کنم! بسپرش به من.. حتی اگر بعد از اینکه این را گفت برود پی کار خودش و کلاً تو و مشکلت را فراموش کند.. حتی اگر قدرتش را نداشته باشد که ردیفش کند.. حتی نتواند حلش کند فقط آن لحظه‌ی کوفتی کنارمان باشد و یکی از این جمله‌ها را بگوید! همین! فقط بگوید..

***************************

اگر مرا دوست نمی‌داری دوست نداشته باش! من هرطور شده خودم را از این تنگنا نجات می‌دهم . اما دوست داشتن را فراموش نکن .. عاشقِ دیگری باش این ترانه نباید به پایان برسد .. سکوت آدم‌ها را می‌کشد! این چشمه نباید بند بیاید! میخک‌هایی که در قلب‌ها شکوفا شده‌اند، از تشنگی می‌خشکند ! اگر دوست‌داشتن را فراموش نکنی، تمامِ زیبایی‌ها را به یاد خواهی آورد ..!

***************************

فراموش نکن ...  عطر حرفهایمان هر چه باشد تند و تلخ، گرم و شیرین ...  آرام و روح نواز ، ما را در خاطره ها به یاد می آورد... 

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر