تصاویر در کنار یادداشت های تیکه دار، آماده سازی انواع تصویرهای تکست دار جدید آموزشی با موضوع نداشتن ظرفیت برای پروفایل، جملات تصویری زیبای غمگین با عنوان آدمای بی ظرفیت مخصوص متن پروفایل نکته دار ، استیکرهای ویژه، عکس با متن با معناهای به روز و استاتوس های فاز سنگین، بهترین جمله عکس های شیک راجع به بی ظرفیت بودن، طراحی شده در زمستان سال 1396.


همه آدما

ظرفیت بزرگ شدن را ندارند

اگر بزرگشان کنیم

گم میشوند و

دیگر نه شما را می بینند و

نه خودشان را

بیایید به اندازه آدم ها دست نزنیم...


****************************


بی ظرفیت نباش و تو امتحانای خدا آرزوی مرگ نکن. بعد می فهمی همون باعث روشنی چشمته.
...یَا لَیْتَنِی مِتُّ قَبْلَ هَذَا...وَقَرِّی عَیْنًا...
(23 تا 26 سوره مریم)


****************************


برعکس فلش مموری ها که روز به روز کوچکتر می شوند و پرظرفیت تر بعضی آدم ها روز به روز بزرگتر میشن و بی ظرفیت تر !!!


****************************


خدا بهت میده یه همدل / قدرشو نمیدونی ، چون تو شدی یه بی دل - میده و با بی ظرفیتی تو ازت میگیره - تا هست و هستیم قدر همو بدونیم / یادمون نره شاید فردا روز پیش هم نمونیم


****************************


گاهی بی توجه باش! به تمام آدم های سمیِ اطرافت... همان هایی که از موفقیت ‌چیزی نمی دانند، و تو را ازتلاش منع می کنند این ها را نادیده بگیر... راهت را ادامه بده گام هایت را محکم تر بردار خدا باتوجه به ظرفیت و توان تو، در دلت آرزو، و در سرت ، هدف می گذارد... حتما لیاقتش را داشته ای...! در مواجهه با این آدم ها، خودت را به نشنیدن بزن ارزشِ تو خیلی بیشتـر از این حرف هاست... باورکن؛ هیچ چیز برای تو غیـــر ممکن نیست...!

****************************

امّا نمی دانم ذهن انسان چه ظرفیت عجیب و غریبی دارد که می تواند در کوتاهترین لحظات تا بی نهایت تصویر و کلمه و یاد را در خود ببیند و بشنود، و هرگاه این لحظات به نسبت سکوت آدمی پیوسته و بی گسست باشند، دیگر به واقع حد و اندازه ای برایشان متصوّر نیست.

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر