تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد دختر خود که با کره باشد چیست؟ابراهیم کرمانی میگوید آرزویی که در جستجوی آن هستی، تحقق نمی‌یابد. بهتر است تا دیر نشده از این راه برگردی. نگران و افسرده نباش چون با بسته شدن این در، درهای تازه‌ای به روی تو باز خواهد شد.

همچنینی ایشان میگویند اگر دختر و یا زن مجردی خواب ببیند که به یک یا دو نوزاد دختر شیر میدهد و پستانش شیر کم یا زیاد داشته باشید به معنی این است که

احساس می‌کنی هر چه تلاش می‌کنی و زحمت می‌کشی نمی‌توانی از نظر اقتصادی بالا بروی. این نارضایتی می‌تواند زاییده شرایط بیرونی یا درونی باشد. به خصوص اگر سطح توقعات خود را کم کنی خواهی دید که وضعیت خوبی داری.

تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد توسط دختر مجرد (ابن سیرین)

عشق را نمی‌توان پنهان کرد. بالاخره از جایی خود را نشان می‌دهد. بخصوص چشم‌ها که همیشه گواهی دهنده عشق و اندوه‌ها هستند. بهتر است آشکارا از خواسته‌های خود دفاع کنی و نگران نباشی.

اگر دختر مجردی خواب ببیند به نوزاد و بچه ای با جنسیت دختر در حال شیر دادن هست و از یکی از سینه هایش شیر زیادی خارج میشود و نوزاد تمایلی به خوردن آن ندارد به معنی این است که

وضعیت مادی و مالی تو خوب نیست اما این وضعیت پایدار نخواهد ماند. پس از یک دوران سختی و دشواری، دوران آسانی فرا خواهد رسید. در هیچ کاری نباید شتاب به خرج داد.

تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد دختر خود دانیال

در صورتی که زن و یا دختری مجرد چنین رویایی را ببیند بهتر است

لبخند شادی را میهمان لب‌های خود و دیگران کن. آن چهره عبوس و اخم‌آلود را از خود دور کن تا از دیدار تو دوستان شاد و خرم شوند. با زندگی آشتی کن تا زندگی نیز تو را در آغوش بگیرد.

تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد توسط دختر

 تحولات مهمی در زندگی عاطفیت پیش می‌آید و تو مجبور می‌شوی تصمیمات تازه‌ای بگیری. برای آنکه این تصمیمات در جهت آسایش تو باشد باید دوراندیشی داشت و فرداهای دورتر را نیز در نظر گرفت.

برای دیدن سایر مطالب مرتبط روی لینک زیر کلیک کنید

تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد پسر